06:54 06 جون 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

رسانه‎های ایتالیایی هزینه انتقال لیونل مسی را به سری‌آ سنجش کرده اند.

به گزارش اسپوتنیک، شایعه جدایی لیونل مسی از بارسلونا هر روز بیشتر از قبل قوت می‌گیرد و اکثر منابع از پیوستن این بازیکن به لیگ برتر و سری‌آ خبر می‌دهند.

توتو اسپورت در گزارش امروز هزینه های انتقال این بازیکن را به این سری آ سنجش کرده است و مدعی است که انتقال این بازیکن به باشگاه‌های ایتالیایی به شدت سود آور خواهد بود.

در گزارش این منبع آمده است که با توجه به بند قرارداد این بازیکن، مبلغ اصلی انتقال مسی دستمزد این بازیکن است.

این ستاره آرجانتینی 35 میلیون یورو در بارسلونا دستمزد دریافت می کند که هر باشگاهی برای جذب این بازیکن به این مبلغ موافقت خواهد کرد. با در نظر گرفتن پرداخت مالیات، این مبلغ به 66 میلیون یورو افزایش می یابد و اگر نرخ مالیات کاهش یابد هزینه مسی در هر سال 51 میلیون یورو خواهد بود.

پس انتقال احتمالی مسی به سری آ می تواند از 86 میلیون یورو تا 91 میلیون یورو در سال باشد. بنابراین، یک قرارداد چهار ساله برای هر باشگاهی 350-365 میلیون یورو هزینه خواهد داشت.

پیش از این، اطلاعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه مسی می تواند بارسلونا را به دلیل اختلاف نظر با مدیریت این باشگاه ترک کند. باشگاه هایی مانند یوونتوس، اینتر، منچستر یونایتد، پی اس جی و منچستر سیتی خواهان جذب این بازیکن اند و تماس هایی با نزدیکان وی داشته اند.

مرتبط:

ستاره لیورپول بالاتر از مسی قرار گرفت!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر