05:59 27 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دنی سبایوس دلیل رد پیشنهاد باشگاه لیورپول را مطابقت نداشتن سبک بازی خود با این تیم عنوان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، دنی سبایوس در نقل و انتقالات تابستانی از رئال مادرید جدا شد و در حالی که از تیم‌های زیادی پیشنهاد داشت، تصمیم گرفت به آرسنال پیوندد. دنی سبایوس در جمع توپچی‌ها نمایش‌ خوبی داشت، اما به دلیل فشردگی مسابقات از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست در ادامه مسابقات تیمش را همراهی کند تا روند صعودی او در آرسنال متوقف شود. 

سبایوس که پس از جدایی از رئال مادرید از لیورپول هم پیشنهاد داشت، آرسنال را به این تیم ترجیح داد و تصمیم گرفت ادامه فوتبال خود را در جمع توپچی‌ها دنبال کند. او دلیل این تصمیم را مطاقت نداشتن سبک بازی اش با لیورپول عنوان کرد. سبایوس در این باره اظهار داشت:«اینکه باشگاهی مانند لیورپول شما را بخواهد باعث غرور است، اما تصمیم من این بود که به آرسنال بروم، زیرا امری دست من را گرفت و از من خواست که در تیم او بازی کنم».

سبایوس در پایان صحبت‌هایش گفت:«برای من بازی در آرسنال بسیار مهم بود. به جز این که آرسنال باشگاه مهمی است، اونای امری نیز به طور شخصی از من درخواست کرد که به اینجا بیایم. او به من گفت که به سبک بازی ام علاقه دارد. از وقتی که در بتیس بودم او عاشق بازی من بود».

 

 

 

مرتبط:

رئال مادرید با انتقال سبایوس به والنسیا مخالفت کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر