10:26 28 فبروری 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم دورتموند این موضوع که او به خاطر دستمزد پیشنهادی پایین شیاطین سرخ حاضر به پیوستن به آنها نشده است را کاملاً تکذیب کرد.

به گزارش اسپوتیک، ارلینگ هالند می‌گوید اینکه او پس از ترک سالزبورگ با وجود دریافت پیشنهاد از منچستریونایتد، تیم فوتبال بوروسیا دورتموند را به‌عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرده، هیچ ربطی به مسائل مالی نداشته است.

سولسشایر
© Sputnik / Александр Гальперин

ارلینگ هالند در جدیدترین مصاحبه اش در مورد ملاقات با اوله گونار سولسشائر و رد پیشنهاد منچستریونایتد پیش از پیوستن به دورتموند صحبت کرده است. هالند در صحبت با تلویزیون ناروی در این خصوص اظهار داشت:«هر کسی که مرا می شناسد می داند که پول اولویت اول من نیست و دورتموند را هم به خاطر مسائل مالی انتخاب نکردم. من از مدت ها پیش به رفتن به دورتموند فکر کرده بودم و زمانی که آن ها پیشنهاد دادند همه چیز خیلی سریع پیش رفت».

این مهاجم نارویجی در بخش پایانی صحبت‌هایش گفت:«سولسشائر نقش مهمی در کارنامه من ایفا کرده اما دورتموند بهترین انتخاب ممکن بود. پیش از اینکه با سوسلشائر ملاقات کنم تصمیم خودم را برا رفتن به دورتموند گرفته بودم. هدف این بود که بهترین تیم ممکن در این مقطع زمانی را انتخاب کنیم. رایولا بهترین ایجنت دنیاست و کمک زیادی به من کرده است.»

این ملی‌پوش نارویجی در ماه گذشته به بروسیا دورتموند پیوست و تاکنون در 270 دقیقه بازی برای این تیم 8 گل زده است. به این ترتیب بسیاری می‌گویند که یونایتد بازیکن مهمی را در انتقالات از دست داد.

مرتبط:

هالند و امره جان در فهرست اروپایی دورتموند
هالند: سولسشر نقش مهمی در پیشرفت‌ام داشت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر