01:48 10 اپریل 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بر اساس گزارش منچستر اونینگ نیوز، باشگاه منچستر یونایتد تابستان پیش‌رو جیمز مدیسون را به خدمت خواهد گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، منچستر یونایتد زیر نظر اولگونار سولسشر نتایج سینوسی کسب کرده و برخلاف خریدهایی که انجام داده است شاگردانش چندان موفق عمل نکرده‌اند. در این میان شیاطین سرخ در تابستان پیش رو به دنبال جذب هافبک لستر سیتی هستند.

پیش از این نیز نشریه سان انگلیس گزارش داده بود که باشگاه منچستریونایتد قصد دارد جیمز مدیسون و جک گریلیش را به خدمت خواهد گرفت. روزنامه «سان» مدعی شد، برای بهبود شرایط خط میانی منچستریونایتد، این باشگاه قصد دارد هرطور شده جیمز مدیسون هافبک لسترسیتی و جک گریلیش هافبک استون‌ویلا را خریداری کند. این باشگاه برای جذب ستاره‌های انگلیسی مبلغ 160 میلیون پوند هم بودجه تعیین کرده است.

قرارداد فعلی مدیسون تا سال 2023 با لسترسیتی اعتبار دارد، اما گفته می‌شود مدیر برنامه‌های این هافبک انگلیسی در حال مذاکره با سران باشگاه لسترسیتی است و به احتمال بسیار زیاد قرارداد این بازیکن با شرایط بهتر به مدت طولانی تمدید خواهد شد، اما اولگنار سولسشایر، سرمربی شیاطین سرخ که علاقه بسیار زیادی به این بازیکن دارد از مسئولان باشگاه خواسته حتی در صورت تمدید قرارداد مدیسون با روباه‌ها، به تلاش خود برای جذب او ادامه دهند.

مرتبط:

خریداران احتمالی یونایتد باید 200 میلیون برای بازسازی اولدترافورد کنار بگذارند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر