23:15 01 اپریل 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

با محرومیت سیتی از لیگ قهرمانان اروپا به مدت دو سال حالا تیم هایی که سودای جذب این مربی نامدار را در سر داشتند برای جذب وی تحرکات بیشتری خواهند کرد.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته یوفا تیم فوتبال منچسترسیتی را به دلیل دور زدن و رعایت نکردن قوانین مالی یوفا 30 میلیون یورو جریمه نقدی و برای دو سال نیز از حضور در لیگ قهرمانان محروم کرد.

در همین حال به نظر میرسد این محرومیت پس لرزه های بدی نیز برای باشگاه داشته باشد.

پیش بینی میشود پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی این تیم نیز پس از این اتفاق و با توجه به این که نیمتواند در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد، دیگر حاضر به نشستن روی نیمکت سیتیزن ها نباشد.

هر چند قرارداد وی یک فصل دیگر به پایان میرسد و موضوع ماندن و یا رفتن او نیز در طی چند ماه گذشته بارها رسانه ای شده است.

در همین حال رسانه های ایتالیایی از جمله گاتزتا دلو اسپورت ادعا کردند باشگاه یوونتوس حالا عزم بیشتری برای استخدام پپ گواردیولا خواهد کرد.

از سویی نیز باشگاه بارسلونا نیز نیم نگاهی به وضعیت پپ خواهد داشت و در صورتی که از ستین نتیجه نگیرد، به دنبال بازگرداندن مربی سابقش است.

در همین حال کالچو مرکاتو دیگر رسانه ایتالیایی نیز ادعا کرده تیم های پی اس جی و بایرن مونیخ نیز خواهان نشستن پپ روی نیمکت تیم شان هستند.

هر چند پیش بینی میشود گواردیولا تیم و لیگی را انتخاب کند که تا به حال در آن مربیگری نکرده باشد. با این حساب میتوان حدس زد ایتالیا و فرانسه مقاصد احتمالی گواردیولا باشند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر