10:26 28 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌‌ای که برای اولین بار مدعی رسوایی رئیس باشگاه بارسلونا برای رفع اتهام از خودش شده بود، اسناد مربوط به این ادعای خود را هم فاش کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رادیو کادنا سر اسپانیا روز گذشته فاش کرد که جوزپ ماریا بارتومئو رییس باشگاه بارسلونا با شرکت "I3 Ventures" قراردادی همکاری به ارزش یک میلیون یورو امضا کرده تا این شرکت با ساخت حساب های مختلف در فیسبوک و توئیتر به مخالفان تیم مدیریتی فعلی باشگاه و حتی ستاره ها و شخصیت های معروفی چون لیونل مسی، جرارد پیکه، ژاوی، گواردیولا، ویکتور فونت ودیگران حمله کنند.

باشگاه بارسلونا با نشر یک بیانیه به ادعای کادناسر واکنش نشان داده و اگرچه رابطه‌اش با شرکت رسانه‌‌ای I3 Ventures را تأیید کرده اما قویاً دخالت این باشگاه و رئیس آن در جنبش‌های فضای مجازی علیه بازیکنان فعلی و سابق بارسا را رد کرده است. با این وجود شبکه کادناسر سند 36 صفحه‌ای را فاش کرده است که به نظر می‌رسد در آن ارتباط مستقیم I3 Ventures و حساب‌های کاربری موجود در شبکه‌های اجتماعی که به انتقاد از مسی، پیکه و چند تن دیگر از بازیکنان و مربیان سابق این تیم پرداخته‌اند را اثبات شده است.

در حال حاضر مشخص نیست که باشگاه بارسلونا که تا پیش از این منکر نقش بارتومئو و همکارانش در جریان‌سازی علیه بازیکنان این تیم شده بود، چه واکنش به اسناد افشا شده نشان خواهد داد.

مرتبط:

تشت رسوایی بارتومئو از بام افتاد؛ رییس در پی تخریب بازیکنان+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر