10:35 28 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا اطمینان دارد که با توجه به قوانین جدید مالیاتی در ایتالیا، باشگاه اینترمیلان به خروج لاتارو در تابستان پیشرو موافقت خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا از مدتی به اینسو خواهان جذب لاتارو مارتینز آرجانتینی است و در صورت عدم موافقت باشگاه اینتر، آن‌ها مبلغ فسخ قرارداد 111 میلیونی این بازیکن را خواهند پرداخت تا این بازیکن جانشین بلند مدت سوارز شود.

این باشگاه می‌تواند از قوانین جدید مالیاتی در ایتالیا نیز سود ببرد و با این قانون سران اینتر را برای فروش لاتارو قناعت دهد.

در قوانین جدید مالیاتی ایتالیا که از ابتدای امسال لازم  به اجرا است، به افرادی که جدیداً در این کشور به کار و سرمایه گذاری آغاز می‌کنند، کاهش قابل توجهی در مالیات نظر گرفته شده است.

با توجه به این مسئله و علاقه اینتر به فیلیپه کوتینیو، آرتورو ویدال، کارلس آلنیا و ژان کلر تودیبو، بارسا این بازیکنان را وارد معامله خواهد کرد.

اینتر نیز با توجه به کاهش مالیات در دستمزد این بازیکنان ممکن آماده فروش لاتارو شود و به این بازیکن اجازه پیوستن به بارسا را بدهد.

اینتر در حال حاضر مالیات زیادی از دستمزد لاتارو را پرداخت می‌کند و در صورت جدایی این بازیکن و پیوستن بازیکن جدید به این باشگاه، این مبلغ کاهش قابل توجهی خواهد داشت.

مرتبط:

اینترمیلان بی‌خیال علاقه بارسلونا به لاتارو+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر