09:43 09 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا، حساس‌ترین بازی دور برگشت رقابت‌های سری‌آ هم بی‌تماشاگر برگزار شود.

به گزارش اسپوتنیک، گمانه‌زنی رسانه‌های ایتالیایی به حقیقت پیوست و وزیر ورزش ایتالیا به صورت رسمی اعلام کرد شیوع ویروس کرونا باعث خواهد شد حساس‌ترین بازی هفته آینده سری‌آ بدون حضور تماشاگران برگزار شود. یکم مارس در دربی ایتالیا، یوونتوس میزبان اینتر خواهد بود. بازی قبلی اینتری‌ها مقابل تورینو هم به دلیل مشابه لغو شده بود.

آندره آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس نیز به رادیو 24 گفت:«اولویت‌مان حفظ سلامتی مردم است، روند مذاکرات با مقامات ذیربط ادامه دارد و تابع تصمیمات هستیم». یوونتوس در حال حاضر با 60 امتیاز صدرنشین سری‌آ است و اینتر با یک بازی کمتر و 54 امتیاز در رده سوم قرار دارد.

مقامات ایتالیایی با گسترش غیرمنتظره بیماری ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در کشورشان پیشتر چهار مسابقه از رقابت‌های سری‌آ را که قرار بود ابتدای هفته جاری برگزار شود به تعویق انداخته بودند. از سوی هم فدراسیون راگبی ایتالیا نیز روز دوشنبه اعلام کرد که کلیه رقابت‌های لیگ قهرمانی این کشور که قرار است پایان هفته جاری برگزار شود لغو و به زمان دیگری موکول شده است.

تا امروز رسماً اعلام شده 270 نفر در ایتالیا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و این ویروس 7 قربانی گرفته است. ایتالیا پس از چین و ایران بیشترین کشته را بر اثر ویروس کرونا داشته.

 

.

 

مرتبط:

فوتبال ایتالیا متأثر از کرونا، دیدار اینتر- لودوگورتس در شرایط خاص برگزار خواهد شد+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر