09:25 15 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لیورپول در حالی که فکر می‌کرد برای جذب تیمو ورنر رقیبی ندارد، اما باشگاه‌های بزرگی با آن‌ها در این مسیر رقابت خواهند کرد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از روزنامه "اتلتیک"، پیشنهادهای بزرگ برای تیمو ورنر روی میز است و او فقط باید تصمیم به انتخاب یکی از آن‌ها بگیرد. در حالی که باشگاه لیورپول تصور می‌کرد تنها مشتری جدی مهاجم لایپزیگ است، حالا با درخشش مهاجم 23 ساله ورنر، او از بارسلونا و منچستریونایتد هم پیشنهاد دریافت خواهد کرد. همچنین گفته می‌شود بایرن‌مونیخ هم مشتری ورنر است.

تیمو ورنر
© Sputnik / Алексей Даничев

پیش این گزارش شده بود که لیورپول می‌خواهد کار انتقال ورنر به این تیم را به زودی تمام کند. سرخ‌پوشان قصد دارد تا ماه اپریل بند فسخ 58 میلیون یورویی تیمو ورنر، گلزن 23 ساله آلمانی لایپزیگ را فعال کند و در تلاش است تا با خود بازیکن نیز به توافق شخصی برسد. لیورپول به ورنر پیشنهاد قراردادی پنج ساله همراه با دستمزدی 8 میلیون یورویی ارائه کرده و در صورتی که ورنر پیشنهاد را قبول کند، لیورپول می‌تواند این انتقال را نهایی کند.

این مهاجم باشگاه لایپزیگ این فصل 21 گل در رقابت‌های بوندسلیگای یک آلمان به ثمر رسانده است و پس از رابرت لواندوفسکی مهاجم پولندی بایرن مونیخ و با 4 گل کمتر یکی از کاندیداهای آقای گلی این فصل بوندس لیگا و همچنین کفش طلای اروپا در فصل جاری است. همچنین این بازیکن یکی از گزینه های اصلی خط حمله تیم ملی فوتبال آلمان برای رقایت های یورو 2020 خواهد بود.

مرتبط:

ورنر – لیورپول؛ نزدیک‌تر از همیشه
گام بلند لیورپول برای جذب ورنر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر