12:46 11 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم های آرسنال و آژاکس با شکست مقابل المپیاکوس و ختافه در مجموع دو دیدار، از رسیدن به مرحله بعد لیگ اروپا بازماندند.

به گزارش اسپوتنیک، آرسنال که در دیدار رفت در خانه المپیاکوس به پیروزی 1 - 0 رسیده بود، در دیدار شب گذشته در خانه 2 - 1 شکست خورد و به دلیل گل زده کمتر در خانه حریف، از دور رقابت ها کنار رفت.

نیمه اول دیدار آرسنال و المپیاکوس با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در ابتدای نیمه دوم، این تیم میهمان بود که به گل رسید. روی یک ضربه کرنر از سمت راست دروازه آرسنال بود که پاپه آبو سیسه، دروازه توپچی ها را باز کرد. این نتیجه تا پایان وقت های قانونی بازی پابرجا بود تا بازی به وقت اضافه کشیده شود.

در وقت های اضافه آرسنال بود که نمایش بهتری داشت و در دقیقه 113، به گل تساوی رسید. روی ارسال اوزیل از سمت راست و دخالت مارتینلی، توپ به اوبامیانگ رسید و او هم با یک ضربه برگردان تماشایی، کار را به تساوی کشید؛ نتیجه ای که حکم به صعود این تیم به مرحله بعد می داد.

اما بازیکنان مهمان دست بردار بودند و در دقیقه 119 بار دیگر پیش افتادند. روی ارسال دقیق ماسوراس به پشت مدافعان آرسنال بود که یوسف العربی، مهاجم سابق الدوحیل، با یک بغل پای مطمئن، کار را تمام کرد تا المپیاکوس راهی مرحله بعد شود.

 

آژاکس هم که در دیدار رفت مقابل ختافه 2 - 0 شکست خورده بود، امشب 2 - 1 حریف اسپانیایی را شکست داد تا با باخت 3 - 2 در مجموع دو دیدار، از رسیدن به مرحله بعد بازبماند.

اما آژاکس که در دیدار رفت 2 - 0 شکست خورده بود، با دریافت گل اول در دیدار امشب در دقیقه 5، کار سختی برای صعود داشت. هرچند دانیلو در دقیقه 10 کار را به تساوی کشید اما در ادامه این تیم تنها یک بار با گل به خودی الیویرا در دقیقه 63 توانستند دروازه ختافه را باز کنند و در نهایت با شکست 3 - 2 در مجموع دو دیدار، از دور رقابت ها کنار رفتند.

 

در دیگر دیدارهای شب گذشته تیم‌های فوتبال اینتر و منچستریونایتد با برتری مقابل رقبای‌شان در دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا به جمع 16 تیم برتر این جام پیوستند. اینتر در بازی خانگی بدون تماشاگر 2 بر یک لودوگورتس را برد و با برتری مجموع 4 بر یک به دور بعد رسید. بیراگی در دقیقه 23 و لوکاکو در دقیقه 45 برای اینتر و سوزا در دقیقه 54 برای لودوگورتس گل زدند.

 

منچستریونایتد هم در خانه قاطعانه 5 بر صفر بروژ را برد و با برتری مجموع 6 بر یک صعود کرد. فرناندس در دقیقه 25، ایگالو در دقیقه 43، مک تومینای در دقیقه 65 و فرد در دقایق 82 و 90 برای شیاطین سرخ گل زدند.

 

اینتر در بازی خانگی بدون تماشاگر 2 بر یک لودوگورتس را برد و با برتری مجموع 4 بر یک به دور بعد رسید. بیراگی در دقیقه 23 و لوکاکو در دقیقه 45 برای اینتر و سوزا در دقیقه 54 برای لودوگورتس گل زدند.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر