00:26 01 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال حذف تیمش از رقابت‌های لیگ اروپا واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته در دیدار برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا آرسنال 2 بر یک مغلوب المپیاکوس یونان شد. این تیم که بازی رفت را یک بر صفر برد، در مجموع 3 بر 2 مغلوب از ادامه مسابقات حذف شد.

سرمربی توپ‌چی‌های لندن پس از پایان بازی در صحبت با رسانه‌ها گفت:«نمی‌توانیم این شکست را قبول کنیم اما باید از آن عبور کنیم اگر بتوانیم این کار را انجام بدهیم، قطعا کار مهمی خواهد بود. من حامی بازیکنانم هستم. تحمل کردن چنین شکستی واقعاً سخت است. با امیدهای فراوان پا به این مسابقه گذاشتیم اما دریافت دو گل از روی ضربات ایستگاهی، باعث ایجاد مشکل برای ما شد. قبول این شکست بسیار دشوار است اما باید بتوانیم این کار را انجام دهیم».

آرتتا که در تاریخ دسامبر جانشین اونای امری روی نیمکت توپچی های لندن شد، افزود:«خط حمله  مقابل چنین دفاع سرسختی، کار دشواری داشت. با این حال به قدر کافی موقعیت برای گلزنی داشتیم که راحت برنده بازی شویم. از این پس تمرکز من روی بالا بردن انگیزه بازیکنان برای پذیرفتن این شکست خواهد بود. قبل از هر اتفاقی باید بتوانیم که این شکست را قبول کنیم؛ موضوعی که قطعاً کار بسیار دشواری به حساب می آید».

 در این پیکار سیسه در دقیقه 53 و العربی در دقیقه 120 برای المپیاکوس و اوبامیانگ 113 برای آرسنال گل زدند.

 

مرتبط:

غول‌های اروپایی آماده اند آرسنال را تاراج کنند
شب شگفتی‌ساز لیگ اروپا؛ حذف عجیب آرسنال و آژاکس در شب صعود منچستر و اینتر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر