03:28 20 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو میگوید به خود و تیمش اعتماد دارد که می‌توانند مقابل لیون نتیجه را برگردانند.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو فوق ستاره بیانکونری از شکست مقابل لیون ناامید است اما مطمئن است که آنها می توانند در خانه شرایط را تغییر دهند.

 در دیدار لیون و یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا، برای اولین بار از سال 2006، بیانکونری در یک بازی اروپایی حتی یک شوت در چارچوب هم نداشت و پس از شکست 1-0، مورد انتقادات زیادی قرار گرفت. کریستیانو رونالدو در این مورد به اسکای ایتالیا گفت:

"چنین چیزهایی ممکن است اتفاق بیفتد. فوتبال همین است. ما از اینکه شکست خوردیم، خوشحال نیستیم اما طبیعی است. تمام بازی های لیگ قهرمانان دشوار هستند. ما نا امید هستیم اما بازی برگشت را در خانه داریم و به خودمان اعتماد داریم. می توانیم نتیجه را تغییر دهیم و صعود کنیم اما اولویت ما در حال حاضر پیروزی در بازی بعدی است و بازی لیگ قهرمانان بعدا انجام خواهد شد. ما آرام، متمرکز و آماده بازی بعدی مقابل اینتر هستیم. "

دربی ایتالیا؟ مسابقه بسیار خوبی خواهد بود، همانند بازی رئال مادرید و بارسلونا که عصر یکشنبه برگزار می شوند. دیدار مقابل اینتر یکی از بازی های خوبی است که باید در آن به میدان برویم، مانند بازی برابر میلان یا لاتزیو. همه دوست دارند در این دیدارها بازی کنند. این یک بازی فوق العاده خواهد بود و ما سعی خواهیم کرد نمایش درخشانی ارائه دهیم.

دیدار یوونتوس و اینتر در سری آ ایتالیا در تورین و بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر