18:30 21 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

استقبال از بازیکنان بارسا پس از شکست برابر رئال مادرید به کاتالونیا، شبیه مراسم تشییع جنازه بود.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا شب گذشته در برنابئو مهمان رئال مادرید بود و ال‌کلاسیکو را با نتیجه 0-2 به این تیم واگذار کرد. این تیم پس از پایان بازی دوباره به کاتالونیا بازگشت تا برای بازی‌های بعدی آماده گردد.

لعنتی‌ها، استعفا بدهید و از بین بروید، سه کلمه‌ای بود که به اتاق رختکن بارسلونا توسط یک رسانه کاتالونیایی پس از باخت برابر رئال مادرید در ‌ال‌کلاسیکو یکشنبه شب استفاده شد. سفربرگشت بارسلونا به خانه نیز مانند یک مراسم تشییع جنازه واقعی احساس شد، زیرا هواداران تیم احساس می‌کنند که باخت به رئال قلب آن‌ها تکه و پاره کرده است.

رییس بارسا نیز از تیم استقبال چندانی نکرد، به بازیکنان روحیه ایجاد نکرد و نگاه هواداران هم به بازیکنان صاف و ساده بود.

این تیم با باخت در بازی شب گذشته صدر جدول لالیگا را نیز از دست و برخی هواداران فکر می‌کنند که با این شکست شانس قهرمانی در لالیگا نیز از دست خواهد رفت.

پیروزی در برنابئو یا حتی یک تساوی باعث می‌توانست رقیبان بارسا را در شرایطی بسیار دشوار قرار دهد و در 12 بازی دیگر با کسب 36 امتیاز قهرمانی این تیم را قطعی می‌کرد.

با این حال، اوضاع 180 درجه به زیان این تیم تغییر کرد و رئال مادرید حالا در لالیگا صدرنشین است و برای بازی برگشت برابر منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا نیز روحیه مضاعفی خواهد داشت.

مرتبط:

دستِ بالای بارسلونا در برنابئو، کمپ تمرینی یا خانه حریف؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر