08:22 19 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه پاری‌سن‌‌جرمن برای اینکه بتواند امباپه را راضی به ماندن کند، نیمار را به فروش خواهد رساند.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه پاری‌سن‌جرمن تصمیم دارد با ارائه پیشنهادی وسوسه‌انگیز کیلیان امباپه را به ماندن راضی کند، که این امر مستلزم فروش ستاره دیگر تیم است. روزنامه «آس» مدعی شد، باشگاه فرانسوی نیمار را به فروش خواهد رساند تا بتواند حقوق بهتری به امباپه بدهد. بارسلونا باز هم مشتری نیمار است و به همین دلیل پاریسی‌ها کار سختی برای فروش او نخواهند داشت.

درخشش فوق العاده کیلیان امباپه در لباس موناکو در سن 17 سالگی باعث شد تیم های بزرگی برای خرید این بازیکن دست به کار شوند و اگرچه رئال مادرید برای جذب او به توافق رسیده بود، اما در نهایت این پاری سن ژرمن بود که با پرداخت 180 میلیون یورو موفق به جذب این ستاره خوش آتیه شد.

قرارداد امباپه تا سال 2022 اعتبار دارد و پاریسی‌ها می‌خواهند او را از دسترسِ رئال‌مادرید دور کنند، چرا که مهاجم جوان‌شان برای پیوستن به جمع کهکشانی‌ها وسوسه شده است.

در همین حال، رسانه‌های اسپانیایی مدعی هستند که نیمار، ستاره برزیلی پی‌اس‌جی به هدف اول بارسلونا برای نقل و انتقالات فصل تابستان تبدیل شده و از سوی دیگر بازیکنان بارسلونا و رختکن این تیم با فشار آوردن به یوسپ ماریا بارتومئو از او خواسته‌اند هر طور شده ترتیب انتقال نیمار به نوکمپ را بدهد.

مرتبط:

فیگو: امباپه در رئال فوق‌العاده خواهد بود
مخالفت پی‌اس‌جی به حضور امباپه در المپیک توکیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر