19:12 14 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه پاریسن‌جرمن به بازیکنانی که در پایان فصل خواهان جدایی باشند، اجازه خروج خواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک، کلیان امباپه 21 ساله تا هنوز قراردادش را با باشگاه پاریسن‌جرمن تمدید نکرده است و باشگاه رئال مادرید در کمین این بازیکن جوان و آینده دار است.

امباپه تا پایان سال 2022، با باشگاه پاریسی قرارداد دارد و سران این تیم جدایی این بازیکن را تا پایان قراردادش امر غیر ممکن می‌دانند.

طبق اعلام پاریس یونایتد، در صورتی‌ که امباپه قراردادش را تمدید نکند، سران  باشگاه پاریسن جرمن به او در پایان فصل اجازه خروج نخواهند داد.

این باشگاه تصمیم دارد تا در پایان فصل به بازیکنانی که خواهان جدایی از این تیم اند، اجازه جدایی دهد اما امباپه چنین اجازه‌ای نخواهد داشت.

امباپه اخیراً مدعی شده بود که خواهان جدایی از باشگاه پاریسن جرمن است و این موضوع را با توماس توخل که روابط چندان خوبی با این بازیکن ندارد، در جریان گذاشته بود.

دلیل این تصمیم امباپه تیره شدن روابطش با هواداران و سرمربی خوانده شده است و پس از شکست برابر دوتموند هوداران نیمار، سیلوا و امباپه را متهم به بی مسئولیتی کردند.

اکیپ اما مدعی است که این بازیکن به دلیل مخالفت پی‌اس‌جی به اشتراک او در المپیک، نمی‌خواهد در پاریس بماند.

این در حالی‌ست که باشگاه پاریسی همچنان امیدوار به تمدید با این بازیکن است و می‌خواهد با فروش نیمار، امکانات بهتری برای او مهیا کند و او تنها رهبر تیم بماند.

مرتبط:

هالند و امباپه بیشتر از مسی و رونالدو گل زده اند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر