23:38 21 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هافبک پیشین شیاطین سرخ اعتقاد دارد این تیم باید یک وینگر، یک مهاجم مرکزی و یک هافبک تدافعی به بازیکنانش اضافه کند.

به گزارش اسپوتنیک، اوون هارگریوز اعتقاد دارد منچستریونایتد باید در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به دنبال کیفیت باشد نه کمیت.

اوون هارگریوز - جان تری
© Sputnik / Антон Денисов

به نقل از وب‌سایت گل، هاگریوز باور دارد تیم اوله گونار سولسشر هنوز کامل نیست و به خریدهای خوب دیگری نیاز دارد. او هری کین از تاتنهام، جیدون سانچو از دورتموند و ویلفرد اندیدی از لسترسیتی را گزینه‌های خوبی می‌داند.

"مسئله بر سر کمیت نیست و به کیفیت بر می‌گردد. اگر بتوانند سانچو را برای سمت راست خط حمله که نیاز به وینگری جدید دارند به خدمت بگیرند، تفاوت بزرگی رقم خواهد خورد. (جود) بلینگام 16-17 ساله است؛ او به یک فوق ستاره تبدیل خواهد شد اما آن‌ها به بازیکنی برای همین حالا نیاز دارند. فکر می‌کنم به یک هافبک دفاعی مثل اندیدی نیاز دارند. اگر (پل) پوگبا و (برونو) فرناندز را داشته باشید، سپس به یک گزینه دفاعی هم نیاز خواهید داشت. همچنین فکر می‌کنم به یک مدافع میانی چپ پا نیاز دارند. آن‌ها (ویکتور) لیندلوف، (هری) مگوایر و (اریک) بایی را دارند ولی یک مدافع میانی چپ پا می‌تواند شرایط را خیلی عوض کند. برای خط حمله هم هری کین یک گزینه رویایی است ولی به طور اساسی به آن نیازی نیست. "

View this post on Instagram

A post shared by Jadon Sancho (@sanchooo10) on

View this post on Instagram

A post shared by W I L F R E D N D I D I (@ndidi25) on

View this post on Instagram

A post shared by Harry Kane (@harrykane) on

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر