01:11 22 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره ولزی تیم رئال مادرید در تابستان از این تیم جدا خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه اسپانیایی «آ.اس»، گرت بیل ستاره ولزی تیم رئال مادرید که در ابتدای این فصل قرار بود از جمع کهکشانی ها جدا شود، در نهایت در این تیم ماندگار شد اما بازهم نتوانست در جمع یاران قابل اعتماد زین الدین زیدان قرار بگیرد و حالا به احتمال فراوان در پایان این فصل سانتیاگو برنابئو را ترک خواهد کرد.

© Sputnik / Алексей Филиппов

دستمزد نجومی بیل در کنار بازی نکردنش باعث می شود که هیچ منطقی در مورد حفظ او وجود نداشته باشد و منطقی ترین کار مربوط به فروش این بازیکن باشد. البته بر خلاف تابستانی قبلی با محدودیت هایی که در سقف هزینه در لیگ چین گذاشته شده، این گزینه هم برایش منطفی است.

به نظر می‌رسد که زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال نیز برای فصل آینده نیازی به این بازیکن ولزی ندارند و از همین‌رو کهکشانی‌ها تلاش دارند این بازیکن شان را حتا با انتقال رایگان به یک تیم دیگر واگذار کند. به نظر می رسد که تیم سابق گرت بیل یعنی تاتنهام و البته منچستریونایتد علاقه زیادی به جذب این بازیکن اهل ولز داشته باشند. با این وجود باید منتظر ماند و دید آیا آنها حاضر هستند دستمزد بالای ستاره رئال مادرید را برعهده گرفته و او را به تیم خود ببرند یا نه؟ او تا سال 2022 با رئال قرارداد دارد.

 

 

 

مرتبط:

فهرست زیدان برای مقابله با سیتی؛ بازگشت بیل و یوویچ
بیل دست بردارد گلف نیست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر