14:56 27 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دروازه بان تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلیس برای مقابله با ویروس کرونا مبلغ 300 هزار یورو کمک کرد.

به گزارش اسپوتنیک، داوید دخیا دروازه بان تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلیس مبلغ 300 هزار یورو برای مبارزه با ویروس کرونا اهدا کرده است. او با این اقدام به جمع ورزشکارانی که برای مقابله با ویروس کرونا کمک مالی کرده اند اضافه شد. دخیا خود از افشای این اقدام راضی نبوده و ایزابل دیاز شهردار مادرید با انتشار پیامی در صفحه شخصی توئیتر خود، این اقدام دخیا را افشا کرده است تا سخاوت این بازیکن شریف را نشان دهد.

شهردار مادرید در پیام توئیتری خود خطاب به دخیا بیان کرد:«از اقدام سخاوتمندانه دخیا تشکر می‌کنم. شما کمک بزرگی را در مقابله با ویروس کرونا کرده اید. من به شما افتخار می‌کنم.»

این نخستین اقدام بشردوستانۀ دروازه‌بان منچستر یونایتد نیست. او پیش از این مبلغ 200 هزار یورو را به سازمان صلیب سرخ اهدا کرده بود. او همچنین عضو مجمع خیرین بنیاد امور خیریه باشگاه منچستر یونایتد نیز است. پیش از او سرخیو راموس، لیونل مسی، پپ گواردیولا، ایسکو و بسیاری از ستارگان دنیای فوتبال برای مقابله با ویروس کرونا مبالغی را اهدا کرده بودند.

در اسپاینا تا کنون 57786 نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند و 4365 نفر هم جان خود را در اثر این بیماری از دست داده اند. این کشور بعد از کشور ایتالیا بیشترین آمار کشته شدگان این بیماری را دارد.

مرتبط:

کمک یک میلیونی مسی برای مبارزه با کرونا
کاپیتان رئال برای کمک برای مبارزه با کرونا
کمک 20 میلیونی غول‌های آلمان به باشگاه‌های زیر دست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر