21:27 16 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مائوریسیو ساری سرمربی یوونتوس برای پُست مدافع چپ این باشگاه مارسلو را در نظر گرفته و یووه قصد دارد قرارداد چهار ساله به این بازیکن پیشنهاد دهد.

به گزارش اسپوتنیک، مارسلو وی‌یرا مدافع چپ برازیلی رئال مادرید که این روزها زیاد در اوج نیست، توجه باشگاه های مختلفی را در سراسر اروپا جلب کرده است که یکی از آنها یوونتوس است.

مدافع چپ رئال مادرید پس از از دست دادن جایگاه خود در ترکیب فیکس رئال مادرید و نیمکت‌نشین شدن در جدال با فرلاند مندی در این فصل با انتقال دور از استادیوم سانتیاگو برنابئو پیوند خورده است.

از زمان ورود دوست نزدیک وی، کریستیانو رونالدو در سال 2018 به تورین یوونتوس همواره به عنوان مقصد احتمالی برای این بازیکن برازیلی شناخته می‌شد.

تابستان گذشته گزارشهایی منتشر شد مبنی بر این که مائوریزیو ساری می خواست این بازیکن 31 ساله را به ورزشگاه آلیانز بیاورد.

ایده این باشگاه ایتالیایی این است که گزینه های خط دفاعی را به صورت کامل تقویت کنند، جایی که آنها در حال حاضر الکس ساندرو را در سمت چپ به همراه ماتیا دی شیلیو و دانیلو دارند که هر دو می توانند در هر دو سمت راست و چپ بازی کنند.

جزئیات قرارداد:

پیش بینی می شد که مسئولان یوونتوس قبل از اینکه شیوع کروناویروس متوقف شود، با مارسلو در مادرید دیدار کنند.

طبق گفته لا استامپ، آنها قصد دارند یک قرارداد چهار ساله را به این بازیکن پیشنهاد دهند در حالی‌که دو سال بیشتر از قرارداد فعلی او در رئال مادرید است.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر