15:04 07 جون 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هرنان کرسپو مهاجم سابق اینتر و تیم ملی آرجنتین اعتقاد دارد لائوتارو مارتینز به مهاجم بزرگی تبدیل خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، با علاقه بارسلونا به لائوتارو مارتینز، این روزها صحبت‌های زیادی پیرامون این مهاجم آرژانتینی اینتر مطرح می‌شود. هرنان کرسپو، مهاجم اسبق تیم ملی آرژانتین در مصاحبه با وب سایت گل به تمجید از مارتینز پرداخت:

"مهاجمان جدید تیم ملی آرژانتین؟ می‌دانیم که مائورو ایکاردی و پائولو دیبالا حضور دارند اما در عین حال می‌توانیم ببینیم که لائوتارو مارتینز چه کارهایی انجام می‌دهد. لائوتارو می‌تواند سرخیو آگوئروی جدید باشد. لائوتارو قدرت دریبلینگ آگوئرو را ندارد اما نسبت به او بیشتر در خدمت تیم است. مارتینز همیشه در کار تیمی شرکت دارد و می‌تواند به عنوان تک مهاجم، در کنار یک زوج مثل لوکاکو یا حتی در خط حمله سه نفره بازی کند. من واقعا ذهنیت او را می‌پسندم. "

کرسپو در ادامه در خصوص ترجیح نسل قدیمی مهاجمان به نسل فعلی گفت:

 " برای افراد نسل من، رونالدو نازاریو پدیده بود. کریستیانو رونالدو همچون لیونل مسی بازیکن خوش شانسی بوده است زیرا آن‌ها این فرصت را داشتند تا با یکدیگر رقابت کنند و باعث پیشرفت هم شوند اما رونالدو نازاریو چیز دیگری بود. در آن زمان، بازیکنی به بزرگی رونالدو وجود نداشت تا او بتواند همچون رونالدو یا مسی، با همتایش رقابت کند و بهتر شود. "

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر