21:28 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جوهر توکتاش بازیکن فوتبال اهل ترکیه در یک اقدامی غیر قابل باور به خاطر دوست نداشتن پسرش، او را خفه کرد.

به گزارش اسپوتنیک، جوهر توکتاش، فوتبالیست 32 ساله اهل ترکیه که سابقه حضور در سوپرلیگ ترکیه را دارد، به طرزی بی‌رحمانه، فرزندش را به قتل رساند.

به نقل از وبسایت صباح ترکیه، جوهر توکتاش به قتل کاظم توکتاش، فرزند پنج ساله‌اش اعتراف کرده است. کاظم توکتاش روز 23 آوریل به دلیل داشتن علائم ویروس کووید 19 از جمله مشکلات تنفسی و تب بالا، در بیمارستان قرنطینه شد و به دنبال آن، پدر کاظم نیز قرنطینه شد. همان روز و در ساعاتی بعد، جوهر توکتاش پزشکان را خبر کرد و گفت پسرش دچار مشکلات حاد تنفسی شده است. پسر او به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد اما تنها پس از دو ساعت درگذشت. پزشکان دریافتند که دلیل مشکل تنفسی کاظم، مربوط به ویروس کرونا نبوده و مرگ این پسر را به عنوان یک پرونده مشکوک تلقی کردند. یازده روز بعد، جوهر توکتاش به کلانتری محل مراجعه کرد و به قتل فرزندش اعتراف کرد. پلیس ترکیه اعلام کرده که جوهر توکتاش با بالش، پسرش را خفه کرده است. 

جوهر توکتاش در خصوص به قتل رساندن پسرش گفته:

"وقتی پسرم دراز کشیده بود، به مدت 15 دقیقه بالش را روی صورتش فشار دادم. کاظم به سختی نفس می‌کشید و وقتی از حرکت افتاد، بالش را برداشتم و با فریاد زدن، از پزشکان کمک خواستم تا اتهامات را از خودم دور کنم. پسرم را کشتم چون او را دوست نداشتم. از زمانی که کاظم متولد شد، او را دوست نداشتم و نمی دانم چرا. دلیل این که او را کشتم، این بود که دوستش نداشتم. من بیماری روانی ندارم. "

با این اعتراف جوهر توکتاش، وی احتمالا به خاطر ارتکاب قتل عمد، به حبس ابد محکوم خواهد شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر