00:41 22 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

داوید ویا ستاره‌ی پیشین تیم ملی اسپانیا می‌گوید که عاشق والنسیا بوده است اما برای جدایی از این تیم مجبور شده است.

به گزارش اسپوتنیک، داوید ویا در سال 2010 از والنسیا به بارسلونا پیوست و در این تیم توانست جام های زیادی کسب کند، از جمله لیگ قهرمانانی که در فینال آن هم گلزنی کرد. حالا پس از گذشت 10 سال از این انتقال، به نظر می رسد که ال گواخه همچنان والنسیا جایگاه ویژه ای در قلب ویا دارد. 

به گزارش موندو دپورتیوو، ویا در مصاحبه ای گفت:

"من عاشق والنسیا هستم، این باشگاه در فوتبال به من همه چیز داد. بند فسخ بسیار بالایی داشتم و هیچ تیمی نمی‌خواست که آن را پرداخت کند. تنها راه خروجم این بود که باشگاه تصمیم بگیرد مرا بفروشد. اینگونه بود که من والنسیا را ترک کردم. باشگاه در آن زمان از لحاظ مالی وضعیت خوبی نداشت و به پول ترانسفر من نیاز داشت. سرانجام بارسلونا حاضر شد مبلغ لازم برای انتقال را بپردازد. شایعه های زیادی در 5 سالی که در مستایا بودم به گوشم می رسید. اما حقیقت این است که من والنسیا را ترک کردم چون فروش من برای آنها ضروری و حیاتی بود؛ وگرنه من در آن‌جا خوشحال بودم. "

View this post on Instagram

A post shared by David Villa (@davidvilla) on

ویا در ادامه از دورانش در بارسلونا گفت: 

"حضور در بارسلونا؟ قطعا دوره فوق العاده ای در دوران حرفه‌ای من بود. آنجا با بهترین بازیکنان جهان در بهترین تیم جهان هم بازی بودم. همیشه می توانم به مردم بگویم که من با مسی و ژاویستا در بارسا بازی کردم و جام های زیادی به دست آوردم. "

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر