14:14 19 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه یوونتوس از آدرین رابیو، ستاره فرانسوی تیمش به شدت عصبانی است و این احتمال وجود دارد که این بازیکن در تابستان تورین را ترک کند.

به گزارش اسپوتنیک، آدرین رابیو هافبک فرانسوی یوونتوس، در تابستان به صورت رایگان از پاریسن‌جرمن به این تیم پیوست و نتوانسته انتظارات را برآورده کند.


رابیو در فصل جاری اکثر بازی‌ها را به دلیل نیمکت نشینی از دست داده است و مائوریتسیو ساری اعتقاد چندانی به این بازیکن ندارد اما اعتماد مدیران این تیم باعث شد تا این بازیکن در زمستان تورین را ترک نکند.

حالا به نظر می‌رسد که این بازیکن مدیران این تیم را نیز عصبانی ساخته است و از اوامر آن‌ها نافرمانی کرده است.

باشگاه یوونتوس اخیراً همه بازیکنانش را که برای سپری کردن قرنطینه راهی کشورهای شان رفته بودند، فرا خواند و بجز ایگواین که دلیل بیمار مادرش مرخصی خود را تمدید کرد، همه به ایتالیا برگشتند اما رابیو تا حالا به ایتالیا برنگشته است.

این بازیکن فراهم نبود امکانات سفر را بهانه می‌کند و نمی‌خواهد به ایتالیا برگردد، در حالی‌که مدیران یووه معتقد اند که اگر این بازیکن بخواهد با موتر هم می‌تواند به راحتی به ایتالیا سفر کند.

اگر رابیو همین‌طور به اوامر باشگاه بی‌تفاوت باشد، انتظار می‌رود که در تابستان این باشگاه به فروش او فکر کند و پس از یک فصل او را به فروش برسانند.

مرتبط:

رابیو جانشین ژاکا در آرسنال میشود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر