02:05 13 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک منبع قطری از عدم موافقت اِ اف سی به برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه «استاد الدوحه» قطر امروز در گزارشی به بن بست رسیدن پیشنهاد AFC برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 به صورت متمرکز به میزبانی یک کشور خبر داد.

این رسانه قطری نوشت: پیشنهاد AFC برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با سیستم متمرکز به میزبانی یک کشور با مخالفت اعضا همراه شد. دلیل اصلی این مخالفت به توافق نرسیدن بر سر انتخاب کشور میزبان این مسابقات بود.

داتو، دبیرکل AFC پیش از این در مصاحبه ای اعلام کرد هنوز زمان و چگونگی برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مشخص نیست. این اظهارات مسئول بلندپایه AFC تاکید می کند که پیشنهاد اول یعنی برگزاری بازی ها به صورت متمرکز از سوی اعضا رده شده است.

به همین خاطر کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد جایگزینی ارائه کرد. در پیشنهاد جدید بازی های مرحله گروهی مثل گذشته به صورت رفت و برگشت با حفظ حق میزبانی برگزار می شود که روز گذشته نشریه «الریاضیه» عربستان از این پیشنهاد جدید خبر داده بود.

اما این رسانه قطری وارد جزئیات این پیشنهاد شد و اعلام کرد تمام مراحل حذفی به صورت تک بازی برگزار می شود. هر تیمی که در مرحله گروهی صدرنشین است و در بازی تیم دوم گروه دیگر بازی دارد، طبق سال های دور صدرنشین میزبان بازی خواهد بود.

همچنین این رسانه قطری خبر داد فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 به دلیل مسائل اسپانسری به صورت گذشته رفت و برگشت برگزار خواهد شد.

View this post on Instagram

A post shared by AFC CHAMPIONS LEAGUE (@afcchampionleague) on

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر