01:33 06 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

تایسون 53 ساله برای اولین بار بعد از سال 2006 به مسابقه با رقیب خود شانون بریگز بوکسر امریکایی موافقت کرد.

اسپوتنیک به نقل ازSportbox.ru شانون بریگز بوکسر امریکایی اظهار داشت که او به مسابقه با مایک تایسون قهرمان سابق جنجالی سنگین وزن آماده هست.

بریگز 48 ساله در این ارتباط گفت: "من فقط با مایك صحبت كردم. همه چیز تصویب شده است. من و مایك - ما قصد داریم این مسابقه را انجام دهیم. همه اسناد های ضروری رسمی است، شما خواهید دید كه چگونه این اتفاق می افتد و ما قصد دارم دستکش بپوشیم ، ما در میدان جنگ خواهیم كرد و میگذاریم که به مشت های خود اجازه می دهیم که با هم صحبت کند".

پیش از این، تایسون 53 ساله گفته بود که وضع بدن او به شکل باورنکردنی قرار دارد و می خواهد چندین مسابقه کوتاه  را برای اهداف خیرخواهانه انجام دهد. اواندر هولفیلد که دو پیروزی تمام وقت به دست آورد ، نیز تمایل دارد با تایسون داخل قفس بوکس شود.

در جریان چندین سال، تایسون طبق واریانت های کمربندهای قهرمانی WBA ، WBC و IBF  را در اختیار داشت. در سال 1986، او جوانترین قهرمان جهان شناخته شد و در دور دوم ، Trevor Berbick  را شکست داد. در رینگ حرفه ای امریکایی 50 پیروزی (44 بار نکوت) به دست آورد ، شش شکست را متحمل و یک مسابقه باطل و یکی مساوی دارد. تایسون آخرین نبرد خود را در سال 2005 گذراند. در سال 2006 ، یک مسابقه نمایشی را با کوری ساندرز برگزار کرد.

بریگز صاحب کمربند قهرمانی WBO در سال 2006-2007 ، در حرفه خود 60 برد (53 بار نکوت داده) ، شش باخت و یک مساوی، یک مسابقه نامعتبر بود. آخرین باری Briggs در سال 2016 وارد رینگ حرفه ای شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر