18:52 24 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

چیمی آویلا مهاجم باشگاه اوساسونا مدعی شد که در آستانه انتقال به بارسلونا قرار داشته است و مصدومیت سبب به هم خوردن این انتقال شده است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا چند ماه قبل و پس از آن‌که عثمان دمبله مصدوم شد و فصل را از دست داد، مجبور به جذب مهاجم به صورت اضطراری از تیم‌های لالیگا شد.

این باشگاه در آن زمان گزینه‌های زیادی داشت اما مارتین برایتویت را از لگانس به خدمت گرفت و این مهاجم دنمارکی درخشش خوبی در بازی‌هایی‌که به میدان رفته، داشته است.

چیمی آویلا مهاجم اوساسونا، حالا مدعی است که قبل از برایتویت، او با باشگاه بارسلونا به توافق رسیده بود اما مصدوم شد و این انتقال صورت نگرفت.

او به فاکس اسپورت گفت:" خیلی به توافق با بارسلونا نزدیک بودم و قرار بود راهی این تیم شوم اما مصدوم شدم و همه چیز برهم خورد. برای این انتقال خیلی هیجانی بودم و دوست داشتم در یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان توپ بزنم. حالا به باشگاه اوساسونا متعهدم هستم زیرا آن‌ها به من پول می‌دهند و دخترم از آن غذا می‌خورد".

این در حالی‌ست که پس از توقف دو ماهه لالیگا، بازیکنان مصدوم بارسا بهبود یافته اند و به نظر می‌رسد که برایتویت هم شانسی برای حضور در ترکیب بارسا نخواهد داشت.

مرتبط:

پیشنهاد 66 میلیون پوندی بارسلونا برای جذب دی‌لیخت رد شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر