14:33 19 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گونزالو هیگواین مهاجم آرژانتینی یوونتوس می‌گوید لاوتارو مارتینز در اینتر هم می‌تواند موفق شود.

به گزارش اسپوتنیک، هیگواین گفت هم وطنش همین حالا هم در تیم بزرگی مثل اینتر بازی می کند اما سخت است به بارسلونا نه بگوید. 

 گونزالو هیگواین، مهاجم آرژانتینی یوونتوس در گفتگو با لیبرو در مورد فرم بازیکنان آرژانتین در اروپا صحبت کرد و به طور طبیعی، بحث بر سر وضعیت لائوتارو مارتینز پیش آمد. بارسلونا برای جذب او تلاش می کند و هیگواین در این مورد گفت:

 "شرایط پیچیده ای است زیرا مثلا وقتی من 18 ساله بودم و رئال مادرید مرا زیر نظر گرفت، به آنها نگفتم: "نه، ممنونم". واقعا نمی دانید چه اتفاقی می تواند بیفتد. به طور واضح من قصد ندارم هیچ گونه حاشیه ای برای لائوتارو ایجاد کنم اما وقتی بارسلونا و مسی با شما تماس می گیرند، سخت است نه بگویید. در حال حاضر نمی خواهم جای او باشم! (تصمیم گرفتن سخت است)"

 "لائوتارو در حال اوج گیری است و این هیجان انگیزترین بخش دوران ورزشی او است. او همین حالا با وجود جوانی، بخشی از یک تیم بزرگ مانند اینتر است. قبلا در کوپا آمریکا بازی کرده، گلزنی کرده و بدون شک شماره 9 اصلی آرژانتین خواهد شد. با این وجود، همه چیز به خودش بستگی دارد. باید دید چگونه در برابر انتقادات واکنش نشان می دهد و قدرت ذهنی اش به چه اندازه است."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر