23:52 02 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیران رئال مادرید ضمن تشکر از انریکه سرزو، رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید، عنوان کردند که امکان بازی در ورزشگاه وندا متروپولیتانو وجود ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید 6 بازی خانگی باقی مانده اش در رقابت های لالیگا 2019/20 را در ورزشگاه آلفردو دی استفانو برگزار خواهد کرد، که در کمپ تمرینی باشگاه یعنی والدبباس واقع شده است.

به نثل از روزنامه مارکـا، هیچ چیز این تصمیم مدیران باشگاه رئال مادرید را تغییر نخواهد داد، و یکشنبه این هفته تیم زیدان در ورزشگاه دی استفانو میزبان تیم ایبار خواهد بود. امروز انریکه سرزو، رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید طی مصاحبه ای عنوان کرد که اگر رئال مادرید بخواهد می تواند از ورزشگاه وندا متروپولیتانو استفاده کند.

روابط میان مدیران دو باشگاه شهر مادرید صمیمانه است، و در واقع اخیراً کمپینی هم متشکل از بازیکنان دو تیم برای مبارزه با ویروس کرونا تشکیل شده بود، اما هیچ کدام از مدیران باشگاه رئال مادرید احتمال بازی در ورزشگاه خانگی رقیب همشهری را بررسی نمی کنند.

لازم به ذکر است که اتلتیکو مادرید به علت تعمیراتی که در ورزشگاه ویسنته کالدرون انجام می شد، نخستین بازی های خانگی فصل 1996/97 را در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار کردند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر