01:49 29 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال سویا در دربی منطقه‌ی سویل اسپانیا موفق به شکست رئال بتیس شد.

به گزارش اسپوتنیک، تیم‌های فوتبال سویا و رئال بتیس در ورزشگاه رامون سانچز پیزخوان بدون حضور تماشاگران، در چهارچوب هفته 28 لالیگا و با قضاوت آنتونیو متئو لاهوز به تقابل هم‌دیگر رفتند، این مسابقه نخستین دیدار لالیگا پس از 10 مارچ و حدود سه ماه تعطیلی رقابت‌ها بخاطر انتشار ویروس کرونا بود.

سویا رده‌ی سومی با پیروزی در دربی سویل امیدهای صعود به لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده را افزایش داد، این در حالیست که بارسلونا و رئال مادرید با اختلاقی نسبتاً زیاد در رده‌های اول و دوم قرار گرفته اند.

View this post on Instagram

A post shared by LaLiga (@laliga) on

بعد از این‌که مارک بارترا مدافع بتیس، لووک دی‌یونگ مهاجم سویا را در محوطه با خطا متوقف کرد، لوکاس اوکامپوس در دقیقه 56 اولین گل را از روی نقطه پنالتی برای سویا به ثمر رساند، در ادامه و در دقیقه 62 لوکاس اوکامپوس با دادن پاس گل به فرناندو سویا را به گل دوم رساند و به این ترتیب این مسابقه با برتری سویا خاتمه یافت.

در ادامه این رقابت‌ها امشب گرانادا با ختافه و بامداد فردا والنسیا و لوانته با هم جدال خواهند کرد، گفتنی است که دیدار بارسلونا با حریف‌اش رئال مایورکا شنبه شب ( بامداد یک‌شنبه ) ساعت 00:30 و دیدار تیم‌های فوتبال رئال مادرید و ایبار ساعت 22:00 یک‌شنبه شب برگزار خواهد شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر