19:20 08 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زیدان سرمربی کهکشانی ها امیدوار است تا پس از ماه ها امشب بتواند از مثلث دلخواهش در رقابت های لالیگا استفاده کند.

به گزارش اسپوتنیک، تیم فوتبال رئال مادرید امشب در ادامه هفته 28 لالیگا میزبان ایبار خواهد بود.

بحران کرونا و توقف رقابت های فوتبال در کنار پیامدهای بدی که داشت، یک امتیاز ویژه برای بسیاری از تیم ها داشت، آنهم بازگشت بازیکنان مصدوم شان بود.

رئال مادرید هم مانند خیلی از تیم ها از این تعطیلی سه ماهه نهایت استفاده را کرد و دو ستاره موثر در خط حمله اش را در حساس ترین مقطع فصل در اختیار گرفت.

ادن هازارد که در 22 فبروری مقابل لوانته مصدوم شد و حتی برای جراحی به آمریکا سفر کرده بود، طبق برنامه ریزی های قبلی امروز باید در چارچوب رقابت های یورو 2020 با تیم ملی کشورش به مصاف روسیه میرفت، اما او فرصت دارد تا یک بار دیگر با پیراهن رئال مادرید به میدان برود.

مارکو آسنسیو دیگر ستاره رئال هم در همان کشوری که هازارد تحت عمل جراحی قرار گرفت در اردوی پیش فصل رئال مصدوم شد و از همان ابتدا گفته شد که او فصل را از دست خواهد داد. با این حال او امیدوار بود که در ماه آپریل دوباره به مستطیل سبز برگردد، اما کرونا و توقف فوتبال باعث شد او بتواند در ادامه فصل لالیگا و لیگ قهرمانان تیمش را همراهی کند.

با این حال حالا زیدان 5 مهاجم نامدارش را دارد و میتواند از آنان در بازی های مختلفی استفاده کند.

در واقع زیدان که قبل از فصل امیدوار بود از مثلث بنزما، هازارد و آسنسیو استفاده کند، حالا پس از 329 روز میتواند این سه بازیکن را در کنار هم داشته باشد.

View this post on Instagram

📰 Aquí tenéis nuestra portada de hoy, domingo 14 de junio 🗞 'EL REPÓKER DE ZIDANE'

A post shared by Diario AS (@diarioas) on

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر