13:32 25 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا یک بار دیگر هشدار داد در صورتی که هنگام پخش سرود ملی بازیکنان فوتبال در این کشور زانو بزنند، دیگر بازی های ملی را تماشا نخواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، واکنش ها پس از مرگ جورج فلوید در آمریکا کماکان ادامه دارد.

در حالی که در تمامی رقابت های فوتبال باشگاهی در اروپا از جمله مسابقات لیگ برتر، به احترام سیاه پوستان بازیکنام با پیراهن های خاص وارد میدان میشوند و همچنین قبل از شروع بازی ها نیز به نشانه احترام به جورج فلوید و سایر سیاه پوستان، زانو میزنند، ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که برای سفرهای کارزارهای انتخاباتی اش به شهر اوکلاهاما رفته، این کار را به احترامی به پرچم و مردم آمریکا میداند.

ترامپ معتقد است اگر سازمان ملی فوتبال آمریکا روی این مسئله پا فشاری کند همانند سال 2017 کسی دیگر به استادیوم ها نمیرود.

وی یک بار دیگر تاکید کرد که در صورت زانو زدن هنگام پخش سرود ملی، دیگر بازی های لیگ ملی فوتبال کشورش را تماشا نخواهد کرد.

ترامپ در میان هوادارانش در این خصوص گفت: ما هرگز قبل از سرود ملی یا پرچم بزرگ آمریکا ما زانو نخواهیم زد. ما سربلند و درست خواهیم ماند."

وی با اشاره به ویدیوهای پشتیبانی از بازیکنان سیاه پوست گفت: "من NFL را دوست دارم، اگر اتفاق سال 2017 دوباره در استادیوم ها تکرار شود، مشخص نیست که هواداران کی به استادیوم ها بر میگردند و با فوتبال آشتی میکنند. زانو زدن بی احترامی به پرچم و کشور است.

وی گفت: "من با شما معترضم و می خواهم بخشی از تغییرات مورد نیاز در این کشور باشم."

ترامپ گفته است که اگر بازیکنان زانو بزنند بازی های لیگ ملی فوتبال را در این فصل تماشا نخواهد کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر