05:14 20 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوزه موینیو سرمربی پرتگالی تاتنهام از فعالیت گسترده تیمش در نقل‌وانتقالات خبر داد و مدعی شد که بازیکنانی هم این باشگاه را ترک خواهند کرد.

به گزارش اسپوتنیک، خوزه مورینیو در وسط فصل تاتنهام را از پوچتینو تحویل گرفت و در نقل‌وانتقالات زمستانی هم نتوانست تیم مورد نظر خود را بسازد.

این مربی موفق به همین دلیل عملکرد خوبی تا اینجای کار نداشته است و به دنبال این است تا در نقل‌وانتقالات جاری تیمی مورد نظر خود را بسازد.

این سرمربی پرتگالی در کنفرانس خبری قبل از دیدار با کریستال پالاس از فعالیت گستردۀ تیمش در بازار نقل‌وانتقالات خبر داد و مدعی شد که تیم بهتری خواهد ساخت.

او گفت:" اینکه یک بازیکن در روز دوشنبه به جمع ما اضافه شود، یک خبر شگفت انگیز خواهد بود، اما به نظرم این تازه شروع پنجرۀ نقل‌وانتقالات است. معتقدم که در مسیر صحیح پیش می‌رویم. کاملا آرام و سازمان یافته، به درستی و حساب شده فکر می‌کنیم. می‌دانیم چه کار هایی را می‌توانیم انجام دهیم و چه کار هایی را نمی‌توانیم.ما تعادل داریم و در مورد آنچه که می‌توانیم و آنچه که نیاز داریم، شکی نداریم. قدم به قدم به سمت بهتر شدن و تعادل حرکت می‌کنیم، البته نگه داشتن بازیکنان بزرگی که داریم مهم‌تر است."

این در حالی‌ست که باشگاه اخیراً قرارداد اریک دایر را برای 4 سال تمدید کرد و در تلاش است تا قرارداد فرتونگن مدافع بلجیمی خود را نیز تمدید کند.

مرتبط:

لیگ برتر انگلیس؛ برتری منچسترسیتی برابر بورنموث در شب برد پرگل تاتنهام
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر