16:15 25 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هافبک کناری منچستریونایتد، جیدون سانچو وینگر انگلیسی دورتموند و هدف نقل‌وانتقالاتی شیاطین سرخ را بازیکنی فوق‌العاده می‌داند.

به گزارش اسپوتنیک، جسی لینگارد هافبک کناری و هجومی منچستریونایتد در باره‌ی مَی‌سُن گرین‌وود مهاجم جوان این تیم و جیدون سانچو پدیده انگلیسی مورد توجه سرخ‌های شهر منچستر با اسکای صحبت کرد.

لینگارد به توصیف ستاره‌ی جوان تیم‌اش گرین‌وود پرداخته و می‌گوید که این بازیکن باید به روند روبه‌رُشد خود ادامه دهد:" از زمانی که گرین‌وود تمرینات خود را با تیم اول آغاز کرد، فوق العاده کار کرد و عملکرد بسیار خوبی داشت. با وجود این که او بازیکن جوانی است اما عملکرد بسیار خوبی داشته است و موفق به ثبت گل‌ها و پاسِ گل‌های زیادی برای ما شده است. اکنون گرین‌وود باید به سختی کار کند، به تمرینات خود ادامه دهد و متواضع باشد."

وی در مورد سانچو که احتمالاً جایگزین وی در اولدترافورد خواهد شد گفت: جیدون بازیکن خارق العاده‌ای است و مشخصاً پیوستن او به منچستریونایتد، به خودش بستگی دارد. من بازی او را در تیم ملی انگلیس دیده‌ام و کیفیت و ویژگی‌های او را مشاهده کرده‌ام و از نظر من، او می تواند برای هر تیمی یک خرید فوق العاده باشد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر