01:37 30 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی یوونتوس پس از حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به تمجید از شاگردانش پرداخت و از نمایش تیمش ابراز رضایت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، یوونتوس در ورزشگاه خانگی خود به مصاف المپیک لیون رفت و با وجود پیروزی 1-2 مقابل این تیم و تساوی در دو بازی در رفت و برگشت، به دلیل گول خورده در خانه از دور رقابت ها حذف شد.

پس از حذف این تیم، مائوریسیو ساری به تمجید از شاگردانش پرداخت ونمایش آن‌ها را برابر لیون توصیف کرد.

ساری به سایت گول گفت:" نمایش خیلی خوبی داشتیم. در دقیقه 10 از روی پنالتی که ما را ویران کرد، گول دریافت کردیم. ما در ادامه نتیجه را جبران کردیم و زمانی که 1-2 پیش بودیم چندین فرصت داشتیم. راستش ما در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، بدشانس بودیم."
سرمربی یوونتوس در ادامه افزود:" به خاطری که لیون در نیمه اول خیلی خوب بود، حذف شدیم. لیگ قهرمانان فرصت جبران کردن نمی‌دهد. ما در 8 بازی توانستیم 6 دیدار را با پیروزی به پایان برسانیم، یک تساوی کسب کردیم و یک بار شکست خوردیم اما از این رقابت ها کنار رفتیم. اگر قانون چیز دیگری بود ما اول یا دوم می شدیم."
ساری در مورد آینده‌اش و احتمال اخراج ازهدایت این تیم نیز صحبت کرد و چنین گفت:" فکر نمی کنم مسئولان بالا رتبه باشگاه به خاطر یک بازی تصمیم بگیرند. نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. این پرسش‌ها مرا عصبانی می کند. اگر یک مدیر هم بودم از این پرسش‌ها عصبانی می شدم. من فعلاً قرارداد دارم."

این در حالی‌ست که یوونتوس چند روز قبل موفق شد و برای نهمین بار پی در پی قهرمان سری‌آ شود و ساری و شاگردانش در آن‌رقابت‌ها عملکرد قابل قبولی داشتند.

مرتبط:

ساری: رونالدو و دیبالا یوونتوس را به قهرمانی رساندند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر