00:03 30 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه منچستریونایتد در نظر دارد تا در نقل‌وانتقالات تابستانی، الکس مرت دروازه‌بان ایتالیایی ناپولی را به به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، داوید دخیا دروازه‌بان اسپانیایی باشگاه منچستریونایتد، در چند فصل آخر از فُرم اصلی خودش فاصله گرفته است و دیگر خبر از بازی‌های درخشان این بازیکن در درون دروازه شیاطین سرخ نیست.

مدیران یونایتد نیز با توجه به این موضوع به دنبال یک دروازه‌بان مطمئن هستند که با دخیا رقابت‌ کند و گزینه‌هایی را در نقل‌و انتقالات جاری زیر نظر دارند.

براساس گزارش ESPN، این باشگاه دین هندرسون دروازه‌بان شفیلد یونایتد را به عنوان هدف اصلی خویش برگزیده است اما این دروازه‌بان اخیراً اعلام کرده بود که در صورت به این تیم خواهد آمد که انتخاب اول سولسشر باشد.

سرمربی یونایتد اما هنوز به دخیا اعتماد دارد و می‌خواهد دین هندرسون با او رقابت ‌کند و به همین دلیل احتمال دارد که این دروازه‌بان به یونایتد نپیوندد.

این امر باعث شده است که یونایتدی‌ها به دنبال گزینه‌های دیگری باشند و الکس مرت دروازه‌بان ایتالیایی ناپولی انتخاب دوم سولسشر است.

این دروازه‌بان 23 ساله در فصل جاری نمایش درخشانی در ترکیب ناپولی داشته است و می‌تواند گزینه مطمئنی برای جانشینی دخیا باشد.

سرمربی منچستریونایتد در نظر دارد تا با جذب این بازیکن از او و دخیا به عنوان دروازه‌بان اول و دوم تیم استفاده کند و رومرو را هم به عنوان دروازه‌بان سوم در الدترافورد نگهدارد.

مرتبط:

یونایتد منتظر پیشنهاد برای لینگارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر