06:37 26 نوامبر 2020
ورزش

این بارسا قهرمانی میخواهد؛ مسی با یارانش مسافر لیسبون شد

ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بارسلونا با پیروزی پر گل در برابر ناپولی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا با گلهای مسی، سوارز و لنگله در مقابل تک گل اینسینیه در مقابل ناپولی با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست پیدا کرد.

 بلوگرانا با پیروزی قاطعانه در مقابل ناپولی در مجموع دو بازی با نتیجه چهار بر دو به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا کرد. بدین ترتیب کاتالان ها در آخرین تلاش خود برای بدون جام نماندن باید در فینال زودرس مسابقات به مصاف بایرن مونیخ بروند. بایرن آماده برای سه گانه تلاش می کند در حالی که بارسا با داشتن مسی به عنوان یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ برای کسب قهرمانی تلاش کنند.

View this post on Instagram

A post shared by Diario AS (@diarioas) on

با توجه به حذف تیم هایی نظیر رئال مادرید و یوونتوس شاید بتوان تقابل باواریایی ها و کاتالان ها را فینال زودرس مسابقات دانست و بتوان گفت که تیمی که بتواند این بازی را ببرد، به بخت اصلی قهرمانی تبدیل خواهد شد.

ناپولی در حالی مقابل بارسلونا شکست خورد که با مقایسه بازیکنان و نفرات دو تیم حذفشان قابل پیش بینی بود اما تا آخرین دقایق جنگیدند و شاید اگر گل میلیک مردود نمی شد تا آخرین دقایق شانس برگشتن به مسابقات را داشتند. به هر صورت ناپولی پس از یوونتوس از لیگ قهرمانان حذف شد تا آتالانتا تنها نماینده باقی مانده از لیگ ایتالیا در چمپیونزلیگ امسال باشد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر