01:04 25 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ریوالدو اسطوره برازیلی بارسلونا، به استخدام رونالد کومان به عنوان مربی این تیم خوشبین است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا ناوقت دیشب کیکه ستین را از هدایت این تیم اخراج کرد و پیش‌بینی می‌شود که رونالد  کومان سرمربی فعلی تیم ملی هالند هدایت این تیم را به عهده بگیرد.

ریوالدو اسطوره برازیلی بارسلونا، به استخدام کومان به عنوان مربی این تیم خوشبین است و از مدیران این تیم می‌خواهد که به او زمان کافی بدهند تا او این تیم را احیا کند.

او به بت‌فایر در این مورد گفت:" من هنگام بازی برای بارسلونا با کومان کار کردم، او دستیار لوئیس فان خال بود، بنابراین سرمربی جدید را خیلی خوب می شناسم. کومان علاوه بر اینکه بازیکن موفق برای بارسلونا بود، با مربیانی که با او به عنوان دستیار کار می‌کرد چیزهای زیادی آموخته است. او در بعضی از باشگاه‌ها و اخیراً به عنوان سرمربی تیم ملی هالند خوب کار کرده و من او را برای باشگاه مناسب می‌دانم".

ریوالدو در ادامه افزود:" مطمئناً مسئولیت بزرگی بر دوش کومان خواهد بود و او برای معرفی روش‌های خود مدتی زیادی نیاز دارد. امیدوارم کومان تصميمات خوبی بگيرد و بارسلونا را تقويت كند. تابستان امسال بارسا زیاد تغییر خواهد کرد، بازیکنان جدید به این تیم م‌آیند و برخی هم م‌روند".

مرتبط:

رونالد کومان پیوستنش به بارسلونا را رسما تایید کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر