01:52 19 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با رسمی شدن پیوستن تیاگو سیلوا به چلسی، تعداد خرید مدافع این تیم در سه روز گذشته به عدد سه رسید.

به گزارش اسپوتنیک، در پنجره‌ی نقل‌وانتقالات فصل جاری چلسی فعال‌ترین تیم بوده است و بدون شک با شش خرید قدم بزرگی را برای موفقیت در فصل آینده در لیگ برتر و حتی لیگ قهرمانان اروپا برداشته است.

چلسی قبل از اتمام فصل حکیم زیاش هافبک هجومی و وینگر راست مراکشی آژاکس آمستردام هالند و تیمو ورنر مهاجم نوک تیم ملی آلمان و باشگاه آربی لایپزیگ را به خدمت گرفته است.

پس از باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات نیز چلسی به روند بی‌نظیر خود در این پنجره ادامه داد و تا کنون سه بازیکن دیگر را در طی سه روز به خدمت گرفته اند، همچنین چلسی در آستانه خرید کای هاورتز پدیده جوان و ملی‌پوش باشگاه بایر لورکوزن با مبلغ 80 میلیون پوند به علاوه بندهای اضافی و پاداش که قابلیت افزایش تا 100 میلیون را دارد، می‌باشد.

به همین اساس بلیچر ریپورت در صفحه‌ی فیس‌بوک خود از تقویت سه روزه خط دفاعی تیم تحت هدایت لمپارد خبر داده است، چلسی نخست بِن چیل‌وِل مدافع چپ 23 ساله و ملی‌پوش انگلیسی لستر سیتی را با مبلغ 50 میلیون پوند به خدمت گرفت، روز گذشته نیز آبی‌های لندن مالانگ سار مدافع جوان نیس فرانسه را بصورت آزاد و رایگان جذب کردند.

امروز نیز تیاگو سیلوا پس از اتمام قراردادش با پاریس، به صورت آزاد رسماً به جمع بازیکنان چلسی در استمفورد بریج اضافه شد.

چلسی به احتمال خیلی زیاد پس از رسمی کردن قرارداد تیاگو سیلوا، اقدام به رسمی کردن قرارداد کای هاورتز خواهد کرد و این بازیکن خلاق و پر مشتری را نیز شکار خواهد کرد، پس از رسمی کردن هاورتز نیز چلسی به دنبال جذب یک دروازه‌بان تراز اول برای پر کردن جای کپا آریزابالاگا که احتمالا یا بصورت دائمی یا قرضی این باشگاه را ترک می‌کند خواهد بود و در نهایت بعد از جذب دروازه‌بان باید دید که آیا آبراموویچ و چلسی به طمع خود در بازار نقل‌وانتقالات فصل جاری پایان می‌دهند یا این‌که دست به جیب بودن آبی‌ها برای خرید بازیکن همچنان ادامه خواهد داشت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر