01:33 25 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منبع خبری نزدیک به باشگاه بارسلونا اعلام کرده است که در طی هفته روان جلسه مهمی میان پدر مسی و ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا در خصوص آینده فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا برگزار خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، موضوع جدایی مسی از بارسا کماکان یکی از مهم ترین سوژه های خبری در رسانه ها است و تا کنون حرف و احتمالات زیادی در خصوص خروج این بازیکن از بارسلونا و پیوستن آن به تیمی دیگر مطرح شده است.

مسی که امروز از حضور در تست های صحی باشگاه خودداری کرده است، مصر است که دیگر پیراهن بارسا را بر تن نخواهد کرد و تصمیمش را برای جدایی از این تیم گرفته است.

در همین موندودیپورتیوو منبع نزدیک به بارسلونا دقایقی پیش مدعی شد که قرار است روز چهارشنبه جسله مهمی میان خورخه، پدر لیونل مسی که همزمان مدیر برنامه های وی نیز است، در اسپانیا برگزار شود تا در خصوص آینده کاپیتان محبوب بارسلونا تصمیم گیری شود.

پدر مسی هم اکنون در روساریوی آرژانتین است و قرار است به زودی به بارسلون سفر کند تا با بارتومئو دیدار کند.

منبع خبری افزوده که بارتومئو در این دیدار تلاش خواهد کرد که پدر مسی را برای ماندن این بازیکن در نیوکمپ راضی کند، و خورخه نیز به دنبال راه آسان و بی دردسر برای خروج پسرش از بارسا خواهد بود.

این صحبت ها در حالی مطرح میشود که امروز رسانه های اسپانیایی مدعی شدند مه بند 700 میلیونی برای فسخ قرارداد مسی وجود ندارد و این بازیکن میتواند در پایان همین فصل حتی به صورت رایگان راهی تیم دیگری شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر