11:00 01 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مراسم خداحافظی ایوان راکیتیچ ستاره کروات بارسلونا دقایقی پیش در نقر این باشگاه برگزار شد و این بازیکن آخرین صحبت هایش را در مقابل رسانه ها انجام داد.

به گزارش اسپوتنیک، ایوان راکیتیچ پس از 6 سال حضور درخشان و پر افتخار در تیم فوتبال بارسلونا روز گذشته پس از توافق هر دو باشگاه، با قراردادی دو ساله به ارزش 9.1 میلیون یورو بندهای متغیر به سویا پیوست.

با این حال باشگاه بارسلونا دقایقی پیش برای او در ورزشگاه نیوکمپ مراسم خداحافظی و تقدیر برگزار کرد.

راکیتیچ در مراسم خداحافظی اش به موضوع رفتن مسی هم اشاره کرد و گفت: "اولین گزینه و بهترین گزینه برای همه بازیکنان همیشه بارسا است. سپس هر بازیکن باید تصمیم خود را بگیرد. برای من اولین گزینه همیشه باید بارسا باشد."

ایوان راکیتیچ اظهار داشت: "هر بازیکن خودش باید تصمیم بگیرید و مسی هم خودش باید در این خصوص تصمیم بگیرد.

وضعیت من با هر بازیکن دیگری متفاوت است. به همین دلیل است که باید به تمام تصمیمات احترام گذاشته شود. من مال خودم هستم ، من این را واضح می گویم و همیشه این خواهد بود که گزینه اول من همیشه بارسلونا است. "

راکیتیچ 31 ساله از زمان به بارسلونا در تابستان 2014، 310 بازی برای آبی‌اناری‌ها انجام داد و موفق به کسب عناوین مختلف با این باشگاه شد.
او یک فصل دیگر با بارسلونا قرارداد داشت اما این باشگاه تمایلی برای تمدید قرارداد با او نشان نداد و این بازیکن مجبور شد تا نیوکمپ را ترک کند.

 


قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر