06:05 27 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

رئیس سابق باشگاه رئال مادرید، این تیم توانایی خرید امباپه ستاره پی اس جی را ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، رامون کالدرون رئیس سابق رئال مادرید پیش بینی کرده است که بازسازی مجدد سانتیاگو برنابئو روی دست رئال مادرید هزینه یک میلیارد یورویی خواهد گذاشت و این تیم به دلیل مشکلات مالی نمیتواند برای جذب ستاره پاریسن جرمن اقدام کند.

ایت در حالی است که رئال مادرید مدت زیادی است وضعیت این ستاره 22 پاریسی ها را زیر نظر دارد.

طبق گفته رامون کالدرون، رئال مادرید توانایی خرید قرارداد طولانی مدت کیلیان امباپه را نخواهد داشت.

مهاجم پاری سن ژرمن هنوز دو سال دیگر با پی اس جی قرارداد دارد و به نظر میرسد رئال مادرید برای خرید او باید هزینه هنگفتی را انجام دهد که با توجه به فشارهای مالی امسال و روند بازسازی ورزشگاه خانگی این تیم، شرایط تیم اول مادرید آسان به نظر نمیرسد.

رئال مادرید پیش بینی کرده است که برای بازسازی برنابئو حداقل 500 میلیون پوند باید هزینه کند، اما ممکن است که تا پایان کار این قیمت به میلیارد یورو برسد.

در همین حال کالدرون رئیس سابق رئال به Stats Perform News گفت: "امباپه از توانایی هاس بالایی برخوردار است و بسیار جوان است."

"او به خاطر قدرت و ظرفیت گلزنی زیادی به من را به یاد رونالدوی برزیلی  می اندازد. بدون شک انتقال او به رئال یک انتقال عالی خواهد بود.

"من نمی دانم که آیا رئال مادرید اکنون قادر به انجام این کار است یا خیر. اما فکر میکنم که این انتقال کار بسیار سختی است.

از طرف دیگر، روند بازسازی ورزشگاه برنابئو هزینه های هنگفتی را روی باشگاه انداخته که احتمال دارد این مبلغ تا 1 میلیارد یورو افزایش پیدا کند، بنابراین این انتقال خیلی دشوار است.

رامون کالدرون معتقد است که در این شرایط برای مادرید امکان جذب امباپه امکان پذیر نیست

باشگاه رئال مادرید نیز اعلام کرده است که به دلیل طولانی شدن روند بازسازی برنابئو بازی های خانگی این تیم در فصل جدید لالیگا نیز در ورزشگاه شش هزار نفری آلفردو دی استفانو برگزار خواهد شد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر