21:14 23 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیگو کاستا مهاجم اسپانیایی و دیگو آریاس مدافع کلمبیایی اتلتیکومادرید به ویروس کرونا مبتلأ شده است و در قرنطینه به سر می‌برند.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه اتلتیکو مادرید در جریان این هفته تصمیم به از سرگیری تمریناتش گرفت و بازیکنان این باشگاه در آزمایش‌های پی‌سی‌آر اشتراک کردند.
باشگاه اتلتیکومادرید ساعتی قبل نتیجه آزمایش‌ دو بازیکن را اعلام کرد و مشخص شد که یک مهاجم و یک مدافع این تیم به ویروس کرونا مبتلأ شده اند.
دیگو کاستا و سانتیاگو آریاس دو بازیکنی اند که به کووید 19 مبتلا شده اند و این دو بازیکن بدون علائم خاص هستند و اکنون در قرنطینه به سر می برند.
این موضوع را باشگاه اتلتیکومادرید با نشر بیانیه تایید کرد و در این بیانیه چنین آمده است:" دو بازیکن ما دیگو کاستا و سانتیاگو آریاس در مدتی که برای گذراندن تعطیلات مادرید را ترک کرده بودند به ویروس کرونا مبتلا شده اند. این دو بازیکن هیچکدام علائم بیماری را نشان نمی‌دهند و بر اساس پروتکل‌های بهداشتی اسپانیا در حال حاضر در قرنطینه به سر می‌برند".

نتیجه آزمایش سایر بازیکنان و کادر فنی امروز اعلام می شود و ممکن است باز هم بازیکنانی از اتلتیکو به کرونا مبتلا شده باشند.
 

مرتبط:

رد پیشنهاد 30 میلیونی یونایتد برای کاستا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر