16:42 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لیونل مسی از واکنش احساسی و جالب خانواده اش پس از تصمیم برای ترک بارسلونا گفت.

شب گذشته پس از کشمکش های فراوان و جنجال های چند هفته ای، لیونل مسی به طور رسمی در مصاحبه با گل اعلام کرد که یک فصل دیگر در بارسا میماند.

این فوق ستاره آرژانتینی که پس از اعلام جدایی رسمی اش، تمامی هوادارانش را به تلخ کامی فرو برده بود، سر انجام از تصمیمش عقب نشینی کرد و گفت بخاطر عشق به باشگاه و طرفداران یک فصل دیگر هم در تیم محبوبش میماند.

وی دیشب در میان صحبت هایش با خبرنگار گل از واکنش خانواده اش نیز گفت.

این فوق ستاره آرژانتینی که تقریباً 20 سال را در بارسلونا گذرانده است و سال هاست همراه با همسرش آنتونلا روکوزو و سه پسرش تیاگو، متئو و سیرو در کاتالونیا اسپانیا زندگی می کند.

مسی از این که موضوع را چگونه به خانواده اش اطلاع داده گفت: "وقتی میخواستم تصمیم برای ترک بارسا را به همسر و فرزندانم اعلام کردم ، یک صحنه وحشتناک بود. "تمام خانواده شروع به گریه كردند ، فرزندان من نمی خواستند بارسلونا را ترك كنند و همچنین نمی خواستند مدرسه را تغییر دهند.

"اما من دورتر را نگاه کردم و می خواستم سطحم را بالا ببرم، عناوین را کسب کنم  تا در لیگ قهرمانان اروپا دوباره قهرمان بشم.

"برای قهرمانی در لیگ قهرمانان باید خیلی تلاش و رقابت کنید. ما در رم، لیورپول و لیسبون از رقابت ها حذف شدیم، همین خاطر بود که تصمیم به جدایی گرفتم.

وی در ادامه گفت: "متئو هنوز کوچک است، او هنوز معنی جابه جای، رفتن و زندگی در جای دیگر را نمی فهمد. اما تیاگو از او بزرگتر است، او چیزهایی را از تلویزیون شنیده بود و مدام از من در این مورد میپرسید.

البته من نمیخواستم او همه چیز را بفهمد، این که باید به اجبار این شهر را ترک کنیم و به جای دیگر نقل مکان کنیم.

او فقط گریه کرد وگفت:" بیایید برویم ".

"تکرار می کنم که واقعاً سخت بود.

"پسرم، خانواده ام، اینجا بزرگ شده اند و از اینجا هستند.

ولی من با رفتن مشکلی نداشتم، چون هم به آن نیاز داشتم و هم باشگاه، برای دوی مان خوب بود.

البته همسرم با تمام فشار روحی که داشت مرا حمایت و همراهی کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر