23:55 07 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

شب گذشته مسی در گفتگوی مفصل با سایت گل سکوت چند هفته ای اش را شکست و سرانجام اعلام کرد یک فصل دیگر در بارسا میماند.

 

 

به گزارش اسپوتنیک، مسی در این گفتگوی 18 دقیقه ای در مورد موضوعات مختلفی از جمله اختلاف با مدیریت باشه صحبت کرد.

اما مسی در مورد چه موضوعاتی صحبت نکرد؟

تماس با گواردیولا

اعتقاد بر این بود که منچسترسیتی در صورت جدایی مسی از نیوکمپ یکی از تیم هایی بود که شانس زیادی برای خرید وی دارد. گزارش شده بود که او با پپ گواردیولا مربی سابق خود در این خصوص تماس گرفته، اما این موضوع مورد بحث قرار نگرفت.

پیشنهاد منچسترسیتی

یکی دیگر از موضوعات که مسی به آن نپرداخت، شایعات پیوستن به سیتی بود. بسیاری از رسانه گزارش دادند مسی شرایط سیتی را برای بازی در این تیم پذیرفه و در صورتی که نیوکمپ را ترک کند به این تیم لیگ برتری خواهد رفت. البته با شرایطی که سه سال در لیگ برتر و سیتی بازی کند و دو سال آخر قراردادش را در تیم فوتبال نیویورک سیتی در لیگ ام ال اس آمریکا به میدان برود.

رونالد کومان

رسانه هفته پیش گزارش دادند که رونالد کومان سرمربی جدید بارسا به مسی اعلام کرده که شرایط وی با همه بازیکنان یکسان است و او هیچ امتیاز ویژه ای در بارسا ندارد. همین موضوع هم باعث اصرار مسی برای جدایی از بارسا شود.

البته این موضوع هم در مصاحبه دیشب به آن پرداخته نشد.

کیکه سیتین

مسی در مصاحبه دیشب با وجود این که یکی از مخالفین حضور کیکه ستین روی نیمکت بارسا بود و رابطه چندان خوبی با این سرمربی نداشت، دیشب در این خصوص حتی یک کلمه هم صحبت نکرد.

لوئیز سوارز

یکی دیگر از موضوعات ناراحتی مسی و اعلام جدایی اش از بارسلونا؛ برخورد باشگاه با دوست صمیمی او لوئیز سوارز بود. منابع خبری گفته بودند که مسی از طرز برخورد باشگاه با سوارز ناراحت است و این موضوع نیز یکی دیگر از دلالیل جدایی او از بارسا است، اما مسی در مصاحبه دیشب هیچ صحبتی در این خصوص نکرد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر