20:40 01 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو فوق ستاره‌ی پرتگالی یوونتوس به تازگی با جورجینیا رودریگز ازدواج کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو در حین تعطیلات تابستانی از جورجینیا رودریگز خواستگاری کرد تا این دو رسماً با هم نامزد شوند. برنامه اسپانیایی "سوسیالیته" در تماسی با یکی از خبرنگاران پرتگالی به جزئیات این اتفاق اشاره کرده است.

خبرنگار پرتگالی در مورد این اتفاق گفت:"جشن توسط جورجینا تدارک دیده شده بود تا رونالدو با نزدیکانش ملاقات کند. خواستگاری رونالدو از پیش برنامه ریزی شده نبود بلکه کاملا ناگهانی بود. رونالدو وقتی که دید جورجینا چه جشن بی نظیری را تدارک دیده، ذوق زده شد و خواستگاری کرد و جورجینا هم پاسخ مثبت داد. البته در این مراسم هیچ کدام از اعضای خانواده رونالدو یا جورجینا حضور نداشتند. این زوج  در آینده نزدیک برنامه ای برای مراسم ازدواج ندارند و هیچ زمانی را هم برای این اتفاق تعیین نکرده اند. البته قرار است که به زودی جشن نامزدی خود را برگزار کنند که اقوام هر دوی آنها حضور پیدا خواهند کرد."

از سویی این خبرنگار توضیح داد که رونالدو کم کم به دوران بعد از فوتبالش فکر می کند. این ستاره 35 ساله است و دو سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارد که شاید بعد از پایان قراردادش با تیم تورینی فوتبال را کنار بگذارد.

خبرنگار پرتگالی توضیح داده است:"رونالدو یک زمین هشت میلیون یورویی را در پرتغال خریده است. رونالدو هر ماه به روند ساخت و ساز این خانه سر می زند. این خانه قرار است که برای دوران بازنشستگی رونالدو از فوتبال آماده شود که در صورت کامل شدن ساخت و ساز، 20 میلیون یورو ارزش خواهد داشت."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر