00:35 19 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مورینیو سرمربی باشگاه تاتنهام می‌گوید سیتی و گواردیولا با خرید مسی قوانین بازی جوان‌مردانه‌ی مالی را خواهند شکست.

به گزارش اسپوتنیک،  ژوزه مورینیو با طعنه به شرایط منچسترسیتی مدعی شد که تاتنهام نمی‌توانست برای خرید لیونل مسی اقدام کند چون به قوانین فیرپلی مالی پایبند است. 

مسی در طول یک ماه گذشته به تیتر اصلی اخبار تبدیل شده بود چرا که درخواست جدایی از بارسلونا را به مدیران این باشکاه تقدیم کرد اما در نهایت این اتفاق مورد پذیرش آنها قرار نگرفت و فوق ستاره آرجنتینی حداقل یک فصل دیگر نیز در نیوکمپ حضور خواهد داشت.

بازیکن آرجنتینی به دنبال فعال کردن بند فسخ رایگان در قراردادش بود اما باشگاه با حمایت لالیگا راه جدایی او را سد کرد. منچسترسیتی گزینه اصلی مسی برای همکاری دوباره با پپ گواردیولا بود و گفته می‌شد که این تیم نیز خود را برای خرید او آماده کرده است. آنها در ابتدای سال جاری میلادی به دلیل عدم رعایت قوانین فیرپلی مالی به مدت دو فصل از حضور در لیگ قهرمانان محروم شدند اما در نهایت دادگاه عالی ورزش این رای را ملغی اعلام کرد.

مورینیو با طعنه به اتفاقات اخیر در پاسخ به این سوال که آیا علاقه‌ای به خرید فوق ستاره بارسا داشت گفت: " برای انتخاب تیم تاپ اولون؟ نه، برای تاتنهام نه. ما در تاتنهام به قوانین فیرپلی مالی احترام می‌گذاریم. او فقط می‌تواند به تیم‌هایی برود که به این قوانین احترام نمی‌گذارند که مطمئنا تاتنهام نیست. "

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر