03:12 30 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جیدون سانچو وینگر انگلیسی بروسیا دورتموند از دلیل دیر رسیدن‌اش سر تمرینات زنبورها صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، جیدون سانچو، ستاره دورتموند، تایید کرد که به دلیل مشکلات خواب گاهی با تاخیر در تمرینات این تیم حضور پیدا می‌کند. 

بازیکن 20 ساله تیم ملی انگلیس پیش از این به دلیل تاخیر در  تمرینات نیمکت نشین شده و این اتفاق در نوامبر سال گذشته میلادی نیز رخ داد چرا که او تاخیر قابل توجهی در یک جلسه تیمی داشت.

حالا سانچو که در طول تابستان به منچستریونایتد لینک شده بود و معمولا به بازی "کال آف دیوتی" با بازیکنان این تیم مشغول می‌شود تایید کرده که هنوز نیاز به تلاش زیادی برای مدیریت خواب خود دارد.

View this post on Instagram

A post shared by SoccerBible (@soccerbible) on

 او به ساکر بایبل گفت: " هنوز چیزهایی هست که در آلمان باید روی آنها کار کنم. گاهی در تمرینات تاخیر دارم و این از آن دست چیزهایی است که باید روی آن کار کنم چون مشکل خواب دارم. در چنین چیزهای کوچکی باید حرفه‎ای‎تر باشم تا شرایط را بهتر کنم. اما در حال تلاش هستم و باشگاه به من کمک می‌کند و تیم هم همینطور است. به آرامی اما مطمئنا همانطور که بزرگتر می‌شوم احساس می‎کنم چیزهای جدیدتری یاد می‌گیرم. مردم می‎گویند من برای سنم بسیار پخته هستم. فکر می‌کنم جدا شدن از خانه و یاد گرفتن چیزهایی برای خودم به این موضوع کمک کرده است. "

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر