03:24 27 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

این روزها بازار گمانه زنی ها و اظهار نظر در خصوص آینده فوتبالی گرت بیل نیمکت نشین ولزی رئال مارید زیاد به گوش میخورد.

به گزارش اسپوتنیک، به نظر میرسد موضوع جدایی گرت بیل در این تابستان از جمع شاگردان رئال مادرید جدی تر شده است و باشگاه مادریدی میخواهد به هر قیمتی که شده از دست این بازیکن جنجالی خلاص شود.

گرت بیل سالیانه 15 میلیون یورو از رئال دستمزد میگیرد و در حال حاضر بزرگ ترین مشکل برای جدایی بیل از رئال مادرید، دو سال قرارداد وی با این تیم و دستمزد بالایی است که باشگاه با و میدهد.

در تازه ترین مورد باشگاه از وی خواسته که نصف حقوق دو سال باقی مانده اش را بگیرد و برای ادامه فوتبالش راهی تیم دیگری شود.

روز گذشته استیو مک‌منمن، ستاره‌ی سابق رئال مادرید، اعلام کرد که او می‌تواند در لیگ برتر انگلیس به دوران اوج خود برگردد.

استیو مک منمن معتقد است که گرت بیل باید به لیگ برتر انگلیس بازگردد چرا که در آنجا می‌تواند دوباره به سطح خوب خود برسد. 

امروز نیز دو اظهار نظر جدید در خصوص این بازیکن ولزی مطرح شده است.

امروز جان بارنز اسطوره سابق فوتبال انگلیس و لیورپول اعلام کرد که بهترین گزینه برای بیل در تابستان جاری منچستریونایتد است و او باید هر چه زودتر به لیگ برتر برگردد.

بارنز 56 ساله در این خصوص گفت: بیل پس از هفت سال حضور در فوتبال اسپانیا و رئال مادرید دیگر جایی در این تیم ندارد و باید دوباره لیگ برتر برگردد و در حال حاضر منچستریونایتد برای او بهترین گزینه است.

در همین حال پیتر کروچ بازیکن سابق تیم ملی انگیس نیز معتقد است که منچستریونایت در صورتی که از خرید سانچو منصرف و یا ناکام بماند باید برای خرید این بازیکن ولزی وارد عمل شود.

این در حالیست که گزارش شد تاتنهام نیز شرایط بازگشت این بازیکن به لندن را تحت بررسی قرار داده، اما ظاهرا مورینیو سرمربی این تیم علاقه زیادی به بیل ندارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر