00:52 30 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گرت بیل ستاره ولزی جدید تاتنهام میگوید که آقای خاص نقش بزرگی در بازگشت این بازیکن به جمع خروس های شمال لندن داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، گرت بیل می‌گوید که چشم انداز کار کردن با ژوزه مورینیو یکی از دلایل اصلی موافقت او با بازگشت به تاتنهام پس از 7 سال بوده است. 

کاپیتان تیم ملی ولز روز شنبه پس از 7 سال حضور در رئال مادرید با قراردادی قرضی و به مدت یک سال بار دیگر به تاتنهام بازگشت.

 مورینیو این هفته گفته بود که در دوران حضورش در سانتیاگو برنابئو برای جذب این بازیکن 31 ساله تلاش کرده اما یک سال پس از جدایی مربی پرتگالی بود که او سرانجام پیراهن رئال مادرید را بر تن کرد.

​ بیل از این که سرانجام می‌تواند با مربی سابق اینتر، چلسی و منچستریونایتد کار کند خوشحال است و اطمینان دارد که با حضور این مربی می‌تواند قهرمانی‌‌هایی را به دست بیاورد.

او در گفتگو با بی تی اسپرت اظهار داشت: " او درباره چند پستی که دوست دارد من در آنها به میدان بروم با من صحبت کرده و مشخصا من از این موضوع خوشحال هستم. او دلیل اصلی بازگشت من به اینجا بود. او نامی بزرگ و فردی پیروز است. این مربی گزینه بسیار خوبی برای تاتنهام است. ما به کسب جام نیاز داریم و او بهتر از هر کسی می‎داند که چطور این کار را انجام دهد. من می‌دانم که تمام هواداران تاتنهام مشتاق کسب جام هستند و ما تمام تلاشمان را می‎کنیم در تمام رقابت‌ها برای رسیدن به آن به کار می‎گیریم. "

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر