16:16 29 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اسکای مدعی شده که آرتورو ویدال هافبک چیلیایی بارسلونا باری دیگر به ایتالیا برخواهد گشت.

به گزارش اسپوتنیک، به نظر می‌رسد که آرتورو ویدال بالاخره بارسلونا را ترک کرده و راهی فوتبال ایتالیا خواهد شد.

رونالد کومان در ابتدای ورودش به بارسلونا به آرتورو ویدال گفته بود که جایی در بارسا نخواهد داشت و باید این تیم را ترک کند و اکنون به نظر می‌رسد که ویدال روز دوشنبه در تست های پزشکی اینتر شرکت کرده و به این تیم خواهد رفت. بدین ترتیب انتقال او فردا نهایی خواهد شد.

گفته می‌شود که آرتورو ویدال پس از توافق برای فسخ قراردادش با بارسلونا، روز دوشنبه راهی شهر میلان خواهد شد تا در تست های پزشکی باشگاه اینتر شرکت کند و انتقالش به نراتزوری ها را نهایی کند.

یک سال تا پایان قرارداد آرتورو ویدال با بارسلونا باقی مانده و او در حال مذاکره با این باشگاه برای فسخ قراردادش به صورت دو طرفه است تا با دریافت درصد کمی از دستمزد باقی مانده‌اش بارسا را ترک کند.

View this post on Instagram

A post shared by Sky Sport (Italia) (@skysport) on

 بدین ترتیب این بازیکن نیوکمپ را ترک می‌کند تا جا برای بازیکنان دیگر در پروژه‌ی جدید رونالد کومان باز شود.

به گفته‌ی اسکای اسپورت ایتالیا، جزئیات نهایی مشخص شده است و ویدال فردا راهی شهر میلان می‌شود و پیش از امضای قرارداد با اینتر، تست های پزشکی باشگاه ایتالیایی را پشت سر خواهد گذاشت تا این انتقال رسمی شود در حقیقت طبق زمان‌بندی اعلام شده از این رسانه، ویدال دوشنبه تست های پزشکی باشگاه اینتر را پشت سر می‌گذارد.

او قراردادی به مدت دو سال با نراتزوری ها امضا خواهد کرد. گفتنی است که بارسلونا فقط با دریافت 1 میلیون یورو به این انتقال رضایت خواهد داد و بدین ترتیب آرتورو ویدال دوباره زیر نظر آنتونیو کونته کار خواهد کرد، او در یوونتوس هم زیر نظر او بازی کرد بود.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر